Kind (13) op kermis in Barendrecht het ziekenhuis ingeschopt

19 April 2023, 23:51 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
Digitaal Dagblad

Een kind, met naam Ezri (13 jaar) uit Rotterdam, is woensdag aan het eind van de middag op de Barendrechtse kermis beroofd en daarna mishandeld door drie anderen kinderen van circa 11 tot 14 jaar oud. Op het beeld wat rond gaat op social media en beschikbaar is gesteld door een kermisexploitant is te zien dat het slachtoffertje bij de keel wordt gegrepen. Hierna werd de jongen in zijn nek geslagen, op de grond gegooid en vervolgens door drie jongens op zijn hoofd en in zijn gezicht en in zijn borst geschopt.

Het Rotterdamse slachtoffer is opgenomen op de kinderafdeling in het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam. De jongen deelt daar een kamer samen met zijn moeder. ''Het gaat gelukkig al beter met hem. Nog voorlopig wel elk uur controle. Maar hopelijk morgen naar huis'', laat de moeder weten.

''Bij deze wil ik iedereen, bedanken voor de vele reacties, op welke manier dan ook'', vervolg zij. ''Voor de steun en voor het opsporen en hopelijk vinden van deze verschrikkelijke jongens. Wij gaan slapen. Over een uur weer de verplichte wekker...''.